cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Web Tasarımı

Aveksa Soft Hizmetlerimiz -

Web Tasarımı

Web Tasarımı

Firmanızı, kurumunuzu ya da kimliğinizi dünyanın her köşesine duyurabilirsiniz. Teknoloji geliştikçe sosyal platformlara olan ilgi artmaktadır. Reklamlar artık insanların en çok kullandığı platformlarda yapılmaya başlandı. Siz de kurumsal kimliğinizi, amaçladığınız hedefleri ziyaretçilere bir web sitesi aracılığı ile sunarak daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Bu noktada ihtiyacınız olan şey, bir domain ve sunucu hizmeti, SEO uyumlu yazı içeriği ve müşterilere kurumunuzu en iyi şekilde tanıtacak bir web tasarım şablonu olacaktır.

Web Tasarım Nasıl Yapılmalıdır?

Doğru ve amaca uygun web tasarımları ile hedef kitleye daha çabuk ulaşacaksınız. Dikkat çekici, net ve sade tasarımlarımız ile sizleri hedefinize ulaştırıyoruz. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu ) ile hazırlanan yazılar, web sitenizi arama motorlarında en başlara yerleştirecektir. Web sitenizi yayınlamanız için domain ve sunucu hizmeti de sağlamaktayız. Web sitesinde dikkat edilecek bir durum da kurumsal kimliğinizin göstergesi olan logo olacaktır. Grafik tasarımı ile siteniz ve kurumsal kimliğiniz için en uygun, sade ve net logoyu da tasarlayabiliriz. Web sitesinin en önemli kısımlarından biri olan web tasarım için birçok özelliğe bakarak en uygun şekilde tamamlayıp zamanında teslim etmek temel hedefimizdir.

Web Sitesi Kullanmanın Avantajı


Reklamlar, müşterilerin çoğunlukta olduğu platformlarda sunulur. Dijital ortamlar pazarlama için son dönemlerin en aktif olduğu yerdir. Böyle olunca birçok e-ticaret sitesi kurulmuş ve doğru teknikler, tercihler ve tasarımlar ile sektörde adını daha çok duyurarak devam etmektedirler. Web sitenizi kurmak bunun için en doğru karar olacaktır. Siz de doğru ekip ile bu dijital pazarda adınızı duyurmaya devam edebilirsiniz. Web tasarım için sizin fikirlerinizi de alarak en iyi sayfayı size sunmaktayız. Web sitesinin haricinde kurumsal kimliğiniz için sosyal medya ve mobil uygulama da önemlidir. Doğru yönetilen ve müşterisi ile hep iletişim halinde olan sosyal medya hesaplarınız, prestijinizi daha da arttıracaktır. Müşteriler ile birebir iletişim için mobil uygulama da tercih edilmektedir. Kurumunuzun kendi uygulamasının olması kullanıcılara iyi bir izlenim bırakmaktadır. Mobil uygulamanız ile kurumsal kimliğinizi herkesin cebine taşıyabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile sizler için buradayız.