cloud cloud cloud cloud cloud cloud

Domain ve Sunucu Hizmeti

Aveksa Soft Hizmetlerimiz -

Domain ve Sunucu Hizmeti

Domain ve Sunucu Hizmeti

Domain kelimesi, isim yani alan adı anlamına gelmekte ve kişilerin web sitelerine doğrudan erişebilmesi için oluşturduğu harf, sayı ve semboller bütünüdür. Ayrıca domain kelimesi, İnternet sitelerinin fiziksel adreslerinin karşılığı olarak da bilinmektedir. Uydu ya da İnternet bağlantısı ile çalışan tüm aygıtlar, işlevlerini ve görevlerini yerine getirebilmek adına bir adres, posta kodu ya da bir domain adına ihtiyaç duymaktadır. Domain ve sunucu hizmetleri konusunda yeterli teknik donanım, tecrübe ve alt yapıya sahip olan Aveksasoft firmamız, kişi ya da firmalara domain adı hazırladığında, bu adreslerin hangi sunucuya işaret edeceğini önceden belirlemekte ya da kişilerin kendi isteğine bırakabilmektedir. SEO, web yazılım ve sosyal medya yönetimi gibi konularda uzmanlık derecesinde bulunan firmamız, verdiği domain ve sunucu hizmetleri ile İnternetteki bulunurluk durumunuzun artmasını sağlayacaktır.

Domain ve Sunucu Hizmeti Fiyatları

Yazılım, SEO, web tasarım, grafik tasarım, logo tasarım, mobil uygulama, kurumsal kimlik, dijital pazarlama ve sosyal medya gibi konularda da en kaliteli hizmeti sunan firmamızda, domain ve sunucu hizmetleri fiyatları belirlenen uzantılara göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada müşterilere düşen en önemli görev, firmamızın sizlere sunmuş olduğu alan isimlerinden işinize en uygun olanını tercih etmektir. Dinamik ve genç bir kadro ile hizmet veren firmamız, özgün ve uygun alan adı bulmanız konusunda size birçok kolaylık sağlamakta ve sayısız seçenek sunmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara almanız adına fiyat tarifelerini her zaman piyasanın altında tutmaya çalışan firmamız ile iletişime geçerek kendinize ve işinize en uygun alan adına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Domain Neden Önemlidir ?

İnternet kullanımının hızla artması ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok işletme ve firma İnternet ortamına yönelmeye başlamıştır. Kişilerin, firma ya da işletmelerin İnternet sitesi oluşturmak için bir domaine ihtiyacı bulunmaktadır. Domain olmadan İnternet sitesi sahibi olunamaması, domain ve sunucu hizmetleri gibi ana konularında öneminin artmasını da sağlamıştır. Domain, potansiyel müşterilerin İnternet sitelerine kolaylıkla girmeleri amacı ile kullanılan harf, sayı ve semboller bütünüdür. Firmamız, işletmeleri için marka kimliği oluşturmak isteyen kişilere, en özgün ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ayrıca oldukça aktif ve etkili bir pazarlama kanalına sahip olmanızı sağlayan domain, marka kimliğinin büyümesinde de büyük bir rol üstlenmektedir.